Uusi seuravaatemallisto Stadiumilta

26.11.2022


Keuruun Naisvoimistelijat on tehnyt Stadiumin kanssa yhteistyösopimuksen.

Stadiumin sivuilta voit tilata jatkossa Keuruun Naisvoimistelijoiden logolla varustettuja Craftin seuratuotteita seurahinnoin nopealla 4-8 arkipäivän toimituksella lähimpään postipisteeseen, Stadium myymälään tai vaikka kotiovelle. Jokaisesta ostosta kertyy seuralle ostobonusta!


Suora linkki seuramme seuramallistoon:

https://www.stadium.fi/seurat/2342265

Stadium member jäsenenä voit tukea seuraa omilla ostoillasi ” tue seuraasi bonuksella”. Kaikista omista ostoista menee seuralle 3% tue seuraasi bonusta, nämä eivät vähennä omia member bonuksiasi vaan on puhdasta seuran tukemista. Voit valita jäsenyytesi alle ” Keuruun Naisvoimistelijat” ja jatkossa tuet ostoillasi seuraa.


Lisätietoja ja tilausohjeet löydät täältä